Az utolsó költöztető kocsi most gördült ki az utcánkból. Itt ülök a rumlis,szanaszétheverő dobozokkal teli szobámban és mit csinálok??Naplót írok.Kb.2hete vette nekem anya,de úgy gondoltam nem írok bele, majd az üres lapokat nézegetve úgy gondoltam mégis belekezdek. Pakoltam kifele a dobozokat amikor megakadt a kezembe a laptopom (hálát adok apámnak hogy még régebben "vészhelyzetek esetére" vett nekem mobilnetet). Facebookon az egyik legjobb barátnőmmel beszéltem.Mind a ketten nagyon sajnáljuk,hogy nem együtt kezdjük a gimit.Ja igen Pestről költöztünk át Székesfehérvárra apa itt kapott munkát,de mivel még általánosba jártam a szüleim nem akartak kizökkenteni az ottani életemből de miután bekerültem a Szent Nikolett Gimnáziumba a költözés szinte elkerülhetetlen volt.Na szóval mivel már a bútoraim benne volt a szobámban és a laptop volt a kezemben úgy gondoltam hogy akkor megcsinálom az íróasztalomat.Betoltuk, tesóim segítségével az ablak mellé és el is kezdtem pakolászni.Ráraktam a naptáramat,lámpámat,képeket és az okleveleimet amit a tornázáson elért helyezésekért kaptam,valamint a ceruzákat,tollakat felülre a polcokra az angol könyveket,füzeteket stb...és természetesen a laptop is kapott helyet az íróasztalon és megcsináltam a wifi-t is :). Ja igen a Szent Nikolett gimi angol nyelvű iskola ezért most nyáron egy intenzív egy hónapos angolra jártam. Amikor anya hazaért a szülőiről megkérdezte -Dóra mit csináltál eddig??
És én büszkén mutattam az íróasztalomra. Milyen volt a szülői??Nagyon élvezetes-mondta anya.Nem értem egy szülői mitől lehet élvezetes.De mind1.Aztán kiharcoltam,hogy az én szobámat kezdjük el először berendezni,mivel az íróasztalomnak meg volt a helye ahoz próbáltuk igazítani a többi bútorokat is.az íróasztalom elé kb. 2méterre helyezkedik el az ágyam az ágyam mellett van egy kis komódom amiben egy csomó könyv van (természetesen amiket én olvastam) valamint rajta az éjjeli lámpám, távirányitók, Telő,Ipod. Az ágyam előtt van a tv-m egy kis komódon amiben a táskáim vannak.mellette a Hifim és felette a tükröm.Aztán az íróasztal jobb oldalán van 3 szekrény amiben a ruháim vannak.Ja igen és mellette két ajtó az egyik ki vezet a mi "gyerek folyosójára" mivel itt van négy szoba (4en vagyunk testvérek) mellette a nappali és az anyáék "része". Egyébként egy gyönyörű nagy kertes házba lakunk. 3emeletes és gyönyörű szép kertje van ottvan a hinta. Focikapu a fiúknak (mivel 3om fiú tesóm van),kosárpalánk anyának a sziklakertje, egy hatalmas 7 méter ×7méteres medence apának a naagy veteményes kertje ,apa kisháza.Pandának a Golden Retriverünknek a háza.a két nyuszink háza Dilen és Jessicáé. A "kis" tavunkban pedig a teknősök vannak:) .Most nagyon úgy tűnhet hogy egosita vagyok,meg gazdagok ilyenek...Pedig erről szó sincs,csupán a szüleim marha sokat dolgoznak/dolgoztak hogy legyen egy ilyen szép nagy házunk.
Mai nap: 5/5* Nagyon szép az új ház :)
Szobám: 5/5* Nagyon szép tágas és van saját fürdőszobám!:)
Izdulok a sulikezdés miatt: 5/2 Világéletemben voltak barátaim pont most nem leszek??:(